[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Рудківські пластуни розповсюдили Вогонь Миру у 84 церкви Самбірського району!

Щороку Рудківські пластуни долучаються до передання Вифлеємського Вогоню Миру громаді міста Рудки та церквам Самбірського району. 2013 рік не став винятком.

Юнаки 81 куреня ім. о. Степана Онишкевича в переддень Святвечора розповсюдили Вогонь Миру у 84 церкви Самбірського району! У кожному селі пластунів гостинно зустрічали люди і священнослужителі храмів, дякували за добру справу та бажали веселих свят. Акція тривали з 11 год. ранку аж до 17 години, участь у ній взяли 14 юнаків куреня. Посприяли та допомогли у цьому заступник голови Самбірської районної ради Віталій Кімак і депутат районної ради Олег Домчак, за що пластуни Рудок складають їм подяку.

Акція продовжилась 6 січня, перед Святвечором. О 16.00 усі пластуни Рудок зібрались біля каплички Єднання, щоб передати Вифлиємський Вогонь  Миру громаді міста. Після молебня кожен із охочих міг запалити свічку і поставити її в дома на Святу Вечерю.

Автор новини: пл. розв. Максим Тимошенко 09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину