[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вогонь запалав у 17-ти місцях по всій Польщі

«Веселих свят» це фраза яку повторюємо кожного року в різдвяний час. На жаль, чим раз менше адресарів цих слів задумується над ними. Саме тому, в цьому році пластуни в Польщі зосередили наші думки на місці народженння Ісуса Христа – Вифлеємі. Вони приєдналися до всесвітньої акції Вифлеємський Вогонь Миру.   

Акція почалась 22-го грудня в Народному Домі в Перемишлі. Тут зустрілися старші пластуни, шоб поділитися між собою Вогнем, запалюючи перші лампадки. Після цього до 5 січня пластуни розсіяні по всій Польщі передавали символ миру один одному. Вогонь мандрував різними шляхами: поїздами, автобусами і машинами. Таким чином 6 січня, в день Святого Вечора, Вогонь був врочисто внесений до 17-ти урквїнських парафій. Запалав він у церквах: Перемишля, Любліна, Варшави, Ольштина, Гурова-Ілавецького, Лелькова, Гданська, Лемборка, Білого Бору, Бєліци, Мєндзибожа, Познаніа, Ґожова Вєлькопольського, Сквєжини, Стшелец Краєнських, Хжанова та Катовіц (тут передано 23.12.2012). По Святій Літургії парафіани брали Вогонь до своїх домівок і запалювали свічку на різдвяному столі. Вифлеємський Вогонь Миру нагадував їм про Новонародженого Спасителя.

Акція Вифлеємський Вогонь Миру не змогла б відбутися без підтримки Церкви.   Благословили її: Митрополит Перемисько-Варшавський - Архиєпископ Іван Мартиняк та Єпарх Вроцлавсько-Гданський - Владика Володимир Ющак. Одночасно парохи у всіх вищезгаданих місцях радо відгукнулися на пропозицію приняття Вогню в своїх парафіях.

Пластунам посприяли також водії транспорту, батьки і членкиня Спілки Української Молоді та Обєднання Українців в Польщі.

Так не багато треба, щоб світ став кращим –  Вифлеємський Вогонь Миру – на різдвяному столі зігрів багато сердець.

Автор новини: Уляна Лайкіш09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину