УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


3 січня пластуни станиці Красне передали ВВМ громаді міста Буськ

3 січня пластуни станиці Красне передали ВВМ громаді міста Буськ.Одразу після того як делегація станиці взяла ВВМ у соборі св. Юра, він був переданий на зберігання у костел св. Станіслава (римо-католицької єпархії м. Буськ). 

Парафіяни цієї святині були вельми вдячні, адже вперше за багаторічну історію ВВМ вони мали можливість запалити на свою святу вечерю вогонь злагоди та добра.

Отож, 3 січня похмурого ранку пластуни перейняли на зберігання ВВМ та уже традиційно завітали з ним у районний будинок перестарілих, відділ освіти, міську та районну раду, районну лікарню та дитячий сиротинець у с. Милятн.

Вже в обід на центральній площі міста зібралися його мешканці та пластуни із різних осередків станиці Красне (які функціонують у школах Буського району). Саме там і відбулося урочисте передання ВВМ громаді міста. Мешканці понесли світло добра та злагоди у свої домівки, а пластуни, які приїхали із навколишніх сіл, повезли ВВМ у свої маленькі осередки та згодом передали на недільних богослужіннях парафіянам інших церков Буського району.


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину