УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру вже на Волині

Холодного ранку 20 грудня луцькі та колківські пластуни зібралися для того, аби символічно отримати Вифлеємський вогонь миру від польських харцерів.

Після 08.00 години автобус з учасниками виїхав з місця збірки. Дорогою на кордон усі дуже хотіли спати, але щоб було веселіше, координатор акції Олеся Божко запропонувала заспівати пісень під гітару.

Через 2 години автобус з учасниками та проводом акції був вже на кордоні з Польщею. Вийшовши з транспорту, ми згуртовано направились до харцерів на міст «дружби». Поляки були раді бачити пластунів з України.

«Будьте дружелюбними і відкритими, в подальшому це можуть бути ваші друзі»,- розповіла Олеся Божко.Пластуни з Польщі вітали усіх з Різдвом та наступаючими святами, співали колядки та щедрівки. Далі, у скаутів була спільна молитва. А потім старше юнацтво роздавали хлібці та солодощі, якими кожен обмінювався.

Після передачі Вогню усі розпрощались та направилися назад до автобуса. По дорозі співали жвавих пісень : «Файне місто Тернопіль», «Хлопці із Луцька», «Я не той…», «Найкращі дівчата», «Ми – хлопці з Бандерштату» та інші.

Окрім цього, пластуни побували у Нововолинську, де передали Вогонь священику костелу св. Петра й Павла та міській хірургічній лікарні.Повернувшись до Луцька, пластуни взяли лампадки з Вифлеємським вогнем й понесли по своїх домівках.До слова, акція відбулася за підтримки Управління сім’ї, молоді та спорту Волинської ОДА.

Автор пл.прих. Настя Герасимчук


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину