[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни станиці Миколаїв розповсюджували Вифлеємський вогонь

Уже вкотре пластуни станиці Миколаїв беруть участь у акції Вифлеємський вогонь миру. Цьогоріч більше 30 юнаків та юначок долучились до цього заходу.  Було проведено збірки на яких ми вивчали пісню ВВМ, обговорювали як краще усе це донести до громади, поширити інформацію для того, щоб більшість могла зігріти свої серця полум`ям цього вогню.

Уже традиційно відвідали храми міста та району, підприємців, органи державного самоврядування, редакцію газети, лікарню, відділи освіти та культури.

Нововведенням цього року було те, що ми вирішили донести вогонь світла й добра до шкіл, бібліотек, УПС, соціально незахищених людей та ветеранів війни. Незважаючи на трішки вередливу погоду, не забули й запалити свічку пам`яті біля пам’ятника Степану Бандері та на могилі Михайла Палідовича-Карпатського.

Можна сказати, що акція цього річ пройшла доволі вдало. Багато позитивних емоцій… Радісні посмішки бабусь та дідусів, котрі радіють за прийдешнє покоління.. Сльози щастя.. Розбиті коліна… Замерзлі руки.. Люблячі поради виховника... Вдячність працівників різних установ… Недоспані ночі організаторів… Усе це не дарма, адже як хтось сказав: «Які молодці ці діточки, таку важливу роботу виконують для населення..».

Автор новини: пл. розв. Оля Михальська


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину