[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Передача Вифлеємського вогню миру в Рівному

4 січня Вифлиємський вогонь миру передали громаді міста Рівне. Від імені громади Рівного Вифлеємський вогонь миру отримав міський голова Володимир Хомко.

"Минулого року ми вперше взяли участь в акції, організованій пластунами, — розповідає міський голова Рівного Володимир Хомко. - Працівники міськвиконкому брали  вогонь собі додому. Я теж брав, і цього разу візьму. Ідея "Пласту" дуже хороша, душевна. Діти відчувають важливість своєї місії, і ми відчуваємо відповідальність  за важливість їхньої місії." 

Лампадку з вогнем поставили у приймальні міського голови, й, як запевнив міський голова, кожен працівник міськвиконкому зможе взяти вогонь собі додому. 

"На міськраді шлях Вогню не закінчиться - його будемо передавати до церков Рівного, - зазначила координатор передачі Вифлиємського вогню громаді Рівного старшопластунка вірлиця Оксана Шевчук — У суботу та неділю розповсюдимо вогонь по  семи храмах Рівного. Ми передамо вогонь у храми, які підтримали нашу акцію, зокрема у православні церкви Київського патріархату, українську автокефальну православну церкву, греко-католицьку та римо-католицьку церкви." 

Автор новини: ст. пл. Володимир Вус09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину