УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Івано-Франківські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру в сиротинці

Зима...Сніг тане.. Це означає, що свята вже близько і час запанувати казці у кожній домівці, у кожному серці. І ось у таку передсвяткову безсніжну суботу курінь числа 22 імені Марійки Підгірянки поніс казку у Івано-Франківський інтернат для дітей-сиріт.

Ось як все було. Ми ретельно спланували програму нашої маленької акції і впевнено прийшли до інтернату. Проте не все так сталось, як гадалось. Замість 10-15 дітей 7-8 класу, для яких так старанно готувалась програма, нас привели до шести аж занадто рухливих діток максимум семирічного віку. І тут все почалось...

Спершу ми навіть не знали, що робити з цими маленькими живчиками, але Марічка взяла справу у свої владні руки і через кілька хвилин ми уже бавились у різні ігри чи принаймі дуже намагались у них бавитись. Справи пішли краще, коли ми взялися до листівкарства. Листівки з оленями, сніговичками, ведмедиками і дідами морозами дуже потішили як діток, так і юначок. Хоч ми були в клеї та в блискітках, якими посипали листівки, та отримли багато щастя від того, що зробили листівки з малятами, а потім обмінялися ними. Після чемного прибирання ми перейшли до більш урочистої і святково-таємничої частини — передачі Вифлеємського Вогню. Дітки стали у півколо разом зі своєю вихователькою і зачудовано прислухалися до пісні і уважно дивилися, як священний вогник переходить з однієї свічечки на іншу.

Коли наша акція підбігла до кінця ми разом посмакували мандаринками і попрощались до нашої наступної недалекої зустрічі).

Автор новини: пл. уч. Інна Рихлюк09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину