[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Слов’янські пластуни передали Вогонь прихожанам та громаді міста

29.12.2012 у храмі Андрія Первозваного Української Автокефальної православної церкви відбулась урочиста передача Вифлеємського Вогню Миру. Слов’янські пластуни, що на Донеччині передали Вогник прихожанам та громаді міста. Цей Вогонь є символом тепла, миру та злагоди і традиційно розповсюджується напередодні Різдва Христового скаутами всієї Європи. В Україні цю місію виконують члени Національної скаутської організації України Пласт. Цю акцію проводять офіційно з 1998 року, але до Слов’янська, що на Донеччині вперше він потрапив тільки в січні 2010 року. 

Це вже четвертий рік, як вогонь палає у храмі нашого міста. На передачу були запрошені кореспонденти місцевого телебачення «САТ» та «Сат+», які й освітили цю прекрасну святкову подію. Всі фото тут.

Одночасно вогонь сьогодні передавали у Донецьку, де були присутні донецькі, авдіївські, комсомольські та краматорські пластуни.

Особливу подяку висловлюємо ст. пл. Рябокіню Руслану за допомогу в передачі вогню та поліграфії на весь Східний регіон, зокрема від станиць Слов’янська, Краматорська, Донецька, Авдіївки, Сєвєродонецька, та Лутугіно. Від оперативності та злагодженості координаторів та небайдужих людей залежали передачі Вогню по станицях.

Нехай цей вогонь запалює ваші серця добром, миром і любов’ю! 

Всіх вітаємо Новим Роком та з Різдвом Христовим!
Щастя, миру, злагоди, любові й добра у ваших сім’ях!

Атвор новини: ст.пл. Шелудешева Марина09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину