[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь запалав для української громади Німеччини

15 грудня делегація пластунів з України передала Вифлеємський вогонь миру пластунам у Німеччині. Його урочиста передача відбулася у затишній і щирій атмосфері. Адже дане дійство, долаючи кордони, об’єднало довкола себе пластову родину з різних країн. 

Не залишилися осторонь цієї події і наймолодші пластуни станиці Мюнхен, які вже 20 грудня провели Різдвяну свічечку. Сестрички разом з новаками підготували імпрезу, під час якої всі відвідувачі, несподівано для себе, стали акторами цього різдвяного дійства.Зі своїми (спонтанними) ролями – ангела, кози, чорта, колядника, посівальника, господаря, господині... – всі учасники впоралися  якнайкраще.

Потім лунали колядки, а новацтво щедро пригощало усіх пампушками, кутею та узваром. Ці символи українського Різдва стали для багатьох гостей теплими і світлими спогадами про дитинство.Даним заходом новаки першими розпочали естафету поширення Світла серед української громади.

В неділю, 23 грудня, пластуни Мюнхену передали вогонь українській церкві. Кожен прихожанин міг запалити свою свічку і разом з її теплом  та світлом принести у свій дім порозуміння, родинний затишок  і добро. Віримо, що Вифлеємський вогонь потрапить до всіх тих, хто чекає на цей символ добра і любові.

Автор: Віра Зень


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину