[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


У Верховній Раді України запалав Вифлеємський вогонь миру

25 грудня у Верховній Раді України запалав Вифлеємський вогонь миру. 

Представники фракцій запалили від пластунів свої свічки і пообіцяли передати вогонь усім парламентарям. Символічно, що наймолодші пластуни-новаки, передають цей вогонь добра, як символ єдності в ім'я добрих справ задля українського народу.

Народний депутат Леся Оробець, координатор Опікунської ради Пласту, зазначила: «Колись, Вифлеємський вогонь миру запалив надію у мільйонах християнських сердець по всьому світу. Після «холодної війни» він об’єднав навколо любові і жертовності народи і правителів. А тепер пластуни передають його нам – українським парламентарям як символ нашого єднання в ім'я добрих справ задля народу України. 

Як християни, ми віримо в те, що в душі кожного політика палає вогник добра, який обов'язково відгукнеться на Світло з Вифлеєму».

Дякуємо представникам фракцій, які отримали Вогонь миру і, відтепер, нестимуть вогник кожному депутату, як символ миру, єдності і взаєморозуміння.

Станіслав Баланович
фото: Віктор Гурняк, Lufa


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину