[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Івано-франківські пластуни передали Вифлеємський вогонь миру провідникам потягу

У понеділок, 24 грудня, пластуни Івано-Франківської станиці вперше поширили Вифлеємський вогонь миру  серед провідників потягу №143 за маршрутом Івано-Франківськ – Київ. 

Працівники потягів були обрані не випадково, адже більшість з них зустрічатимуть Різдво не у традиційному родинному колі, а в дорозі під час виконання професійних обов’язків. 

Перед відправленням потягу, всім провідникам почергово були вручені лампадки із запаленим Вифлеємським вогнем. Під час передачі пластуни виконували пісню Вифлеємського вогню, від вагону до вагону їх супроводжував начальник потягу Петро Григорович Кузьма. Пан  Петро висловив подяку пластунам, побажав, щоб Вифлеємський вогонь подарував мир, затишок і різдвяну радість усім, хто перебуватиме далеко від рідних у святковий час. 

Як зазначила одна з організаторів акції пл. розв. Ірина Бережницька: «Ми маємо на меті максимум поширити цей святий вогонь серед тих, кому він в першу чергу потрібен. Одні з таких, це залізничники, які повинні працювати не залежно від погодніх умов чи дат в календарі. Тому це Різдвяне свято вони повинні відчути теж!»

Прес-служба станиці Івано-Франківськ


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину