[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


22 грудня пластуни навідалися до Філадельфії, щоб перебрати естафету Вифлеємського вогню миру

У суботу, 22 грудня 2012 р., у день св. Анни, пластуни зі станиці Вашинґтон навідалися до Філадельфії, щоб перебрати естафету Вифлеємського Вогню Миру. На територію США Вогонь прибув під опікою пл. сен. Оксани Тарасюк. Представники КПС перебрали від неї цей вогник доброї волі і завезли до станиці Ньюарк у містечку Виппані, штат Нью Джерзі. Саме звідти отримали вогник філадельфійські пластуни, тепер передавши його далі. 

Пл. сен. Юрій Дейчаківський, ст. пл. вірл. Соломія Шпак та ст. пл. скоб  Віталій Шпак подолали близько 230 км між Вашинґтоном та Філадельфією, щоб мати змогу принести цей промінь світла пластунам у столиці та її околицях. Юначки Філадельфії привітали гостей короткою церемонією, зачитавши коротку історію виникнення ВВМ та заспівавши офіційну пісню, написану ніким інакшим як Соломією. Їй, напевно, надзвичайно приємно особисто спостерігати, як її зусилля, вкладені попередніми роками, стали частиною пластового життя по цілому світі. І саме в цьому і полягає суть Вифлеємського Вогню – ширити мир і злагоду між усіма людьми по цілому світі.

Автор новини: Б. Печеняк


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину