[[[DOCTYPE]]] [[[BROWSERTITLE]]] [[[CANONICAL]]][[[METAKEYWORDS]]][[[METADESCRIPTION]]] [[[JSLIBS]]][[[CUSTOMCSS]]][[[CUSTOMJS]]][[[CUSTOMHEAD]]][[[IMAGE_SRC]]][[[VIDEO_SRC]]][[[PAGEMAP]]][[[OPENGRAPH]]][[[LOADCODE]]][[[IEPNGFIX]]] УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


22 грудня в Києві запалав Вифлеємський вогонь миру

22 грудня київські пластуни провели офіційну передачу Вифлеємського вогню миру громаді Києва. Цьогоріч акція символічно проводилась в Національному музеї "Меморіал пам'яті жертв голодоморів", адже з Вифлеємським вогнем ми несемо і світлу пам'ять про тих хто відійшов на вічну варту і тих, кого не було належним чином вшановано і пом'януто!

Відзначимо, що цього року пластуни намагаються максимально наголосити на єдності українського народу і усіх християн незалежно від приналежності до конфесій. Відповідно перед початком акції передачі відбулась екуменічна молитва представників церков за єдність українського народу. Опісля священнослужителі запалили свічку пам'яті в музеї та передали вогонь громаді Києва та спільно з семінаристами УГКЦ та гостями свята заспівали духовний гімн України "Боже великий, єдиний, нам Україну храни".

Вірянка Марта поділилась своїми емоціями після акції: "Хотілось би вірити, що ми якимось чином збільшуємо масу добра на землі, розносячи цей вогонь з місця, де народився Ісус Христос". А пластуни, які взяли участь в акції стверджують, що передаючи вогонь отримують відчуття душевного спокою, радості та піднесеного відчуття від того, що ця
акція дає змогу запалити свічки вогнем з Вифлеєму якомога більшій кількості людей по всьому світу.

Забрати додому частинку святині пощастило також тим, хто прийшов прогулятися Хрещатиком. Незважаючи на снігопад та морозяну погоду київські пластуни провели флеш-моб і роздавали перехожим світло вогонь любові і добра. Приятелька Пласту - Леся Оробець продовжила суботню акцію, коли передала Вифлеємський вогонь миру у студію програми "Портрети з Сергієм Дорофеєвим".

В Києві та області акція продовжиться передачами вогню до сиротинців, лікарень, пенітенціарних установ та інших соціальних заходів. А вже 25 грудня вогонь з Вифлеєму запалає у Верховній раді України, де під час брифінгу новаки передадуть світло добра і єдності представникам парламентських фракцій.

Автор новини: Станіслав Баланович
Фото: Іван Сидор


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину