УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру передали до "Маєтку Святого Миколая"

На Косівщині 19 грудня день Святого Микола Чудотворця відзначають завжди по-особливому, адже саме тут знаходиться його Маєток. Дітлахів в оселі Миколая чекають з нетерпінням. До свята для них підготували подарунки, цікаву розважальну програму, безліч різноманітних конкурсів та веселих розваг.

Отримавши дарунки, діти вирушають у казкову подорож. Цьогоріч у Маєтку функціонує 12 станцій. Кожна по-своєму особлива. Найбільше дітлахам припала до вподоби нова зупинка - хатинка Ведмедя і Маші персонажів відомого дитячого мультфільма. З ними можна було не лише сфотографуватись, а й попити теплого чаю та поласувати пампухами, а 12 місяців за гарно розказаний віршик дарували слолодощі.

На офіційне відкриття другого всеукраїнського фестивалю новорічно-різдвяної іграшки завітали також пластуни, які принесли вифлеємський вогонь. Усі дружно запалили Миколаївську ватру.

Голова Косівської районної державної адміністрації Ярослав Шинкарук назвав Маєток Святого Миколая «гуцульським артеком», адже, як він наголосив, саме тут збирається величезна кількість дітлахів, яких завдяки плідній роботі працівників Національного природного парку «Гуцульщина», нині навчають традиційним українським народним промислам та пояснюють як треба ставитися до природи.

Вже вдруге у Маєтку святого Миколая відбувся конкурс-фестиваль новорічно-різдвяної іграшки. Оцінювали роботи не лише на вигляд, а й враховували матеріал з якого зроблено прикраси, адже голвна мета організаторів конкурсу навчити дітей шанувати природу.

Текст і фото: Оксани Островської09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину