УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


"Божа ласка до нас приходить з Вифлеємським вогнем" - мер Львова Андрій Садовий

Скаути з різних країн світу розповсюджують щороку напередодні Різдва вогонь з Вифлеєму як символ миру, добра та Різдвяного настрою. Сьогодні Вифлеємський вогонь запалено у Львівській міській раді. Традиційно, участь у передачі Вогню взяли пластуни та міський голова Львова.

"Як тільки пластуни зайшли до кабінету, відразу стало тепліше, затишніше. Божа ласка до нас приходить з тим вогнем, який обігріває наші оселі, обігріває наші душі. Я би хотів, щоб цей Вифлеємський вогонь був у кожній нашій родині, щоб він приніс добро, бо тільки добром можна перемагати недобрі справи. Чим більше ти робиш добра, тим світ стає кращим. 

Тому дуже дякую пластунам, які щороку роблять цю добру справу – приносять до нас Вифлеємський вогонь, щоб більше львів'ян і українців мали цей вогонь в себе вдома", - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Цього року Вифлеємський вогонь миру був запалений, незважаючи на складну ситуацію на Близькому Сході, та доставлений до Австрії у спеціальному контейнері. А вже 15 грудня на урочистій месі в одному з Віденських соборів відбулась офіційна передача Вифлеємського вогню делегаціям скаутів із різних країн. На цій передачі була також і делегація з України, до складу якої входили майже 30 пластунів із різних міст нашої країни.

"Незважаючи на будь-які погодні умови, незважаючи на те, що відбувається в світі, ми завжди передаємо Вифлеємський вогонь. Пластуни поїдуть у Прибалтику: Литву, Латвію, Естонію, також у Білорусь, також у Росію, Румунію та Сербію, для того, щоби передати цей вогонь українським громадам. 

Ми приймаємо естафету, аби розповсюджувати вогонь у кожну домівку, до кожного українця, до кожного громадянина світу, щоб він приносив добро, мир і злагоду», - каже речник Вифлиємського вогню у Львові Ксенія Мединська.

Цього року передача на українсько-польському кордоні відбулася 18 грудня. Польські харцери в традиційному скаутському колі передали Вифлеємський вогонь українським пластунам. Після цього Вифлеємський вогонь передадуть на зберігання до Собору святого Юра. До Різдвяних свят Вифлеємський вогонь побуває в дитячих будинках, інтернатах, сиротинцях.

"Цієї суботи, 22 грудня, в Соборі св. Юра о 12.00 відбудеться урочисте передання Вифлеємського вогню громаді міста Львова", - додала Ксенія Мединська.

Автор: Галина Пелих (прес-служба ЛМР)
фото: Олександр Мазуренко та Роман Балук (zik.ua)
відео: Богдан Іванський09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину