УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


У Вифлеємі 27 листопада запалили Вифлеємський вогонь миру

27 листопада у місті Вифлеєм був запалена лампадка, Вогонь з якої тепер помандрує світом, несучи всім частинку Різдвяного тепла.

Традиційно австрійська телерадіокомпанія ORF обирає одну австрійську дитину, яка і запалює Вифлеємський вогонь у місці, де був народження Ісус Христос. Щоправда цього року традицію довелось дещо змінити через напружену ситуацію на Близькому Сході. Тому Вифлеємський вогонь запалив 11-річний хлопчик Хадер Балют (Khader Ballut) з Вифлеєму, який походить з арабо-християнської родини та якого допустили до місця народження Ісуса Христа. 

Далі запалену лампадку він передав Гюнтеру Гартлю (Günther Hartl), який заснував цю акцію 26 років тому, який висловив надію, що "цей Вогонь миру принесе мир і на Близький Схід". А вже пан Гартль привіз цей Вогонь до Австрії, де і передав його дитини, яка була обрана для подальшого поширення Вогню.

В цьому році честь бути такою дитиною випала Христині Мадер (Christina Mader), обрано її було завдяки тому, що вона в своїх 13 років активно займається благодійністю та соціальною роботою, зокрема, вона опікується двома своїми друзями із синдромом Дауна. 

Христина навчається у католицькій школа та за словами директора цієї школи "є прикладом для наслідування для всіх інших учениць".

Христина Мадер живе зі своєю матір'ю, дядьком та бабусею в Санкт-Освальд поруч з Фрайштадтом на фермі. Вона з нетерпінням чекає на свою місію як ВВМ-дитини: 

"Вифлеємський вогонь миру сяє в нашій родині кожне Різдво, я завжди приносила його сусідами та друзями. Тепер я зможу донести його до багатьох інших людей" - розповіла Христина.

Нагадаємо, що офіційне передання Вифлеємського вогню миру іншим скаутським організаціям, зокрема українським пластунам відбудеться 15 грудня у Відні.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину