УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни Гошівської станиці вперше передавали Вифлеємський Вогонь

Вперше передачу Вифлеємського вогню миру на Долинщині здійснюють пластуни Гошівської станиці. Акція відбувається в рамках святкування 100-ліття Пласту в Україні. 

22 грудня 2011 року Вифлеємський вогонь передали на відкритті сесії Долинської районної ради до відділу освіти, Гошівської загальноосвітньої школи та Гошівської сільської ради.

25 грудня 2011 року пластуни вирушили до церковних громад. Зустрічали Вифлеємський вогонь миру у храмі Св. Миколая (Гошів) та Св. мц. Параскеви (Болехів), Гошівському монастирі ЧСВВ на Ясній Горі та монастирі Сестер пресвятої Родини.

27 грудня 2011 року Вифлеємський вогонь миру потрапив до Болехівської міської ради та церкви Жон Мироносиць (Болехів).

Усі були надзвичайно захоплені величною місією та духовною єдністю. У кожному храмі та державній установі пластунів тепло і приязно зустрічали. Насамперед цьому сприяло наближення Різдвяних та Новорічних свят, а ще наближення 100-ліття Пласту. Тішить те, що з кожним роком люди дізнаються більше про історію нашої держави і про Пласт, його виникнення та розвиток.

Пластуни вдячні всім, хто допомагав у проведенні акції, зокрема батькам за організований транспорт, а також виконавчому апарату районної ради (К.Олійник, І. Данилів), начальнику відділу з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю апарату райдержадміністрації (Креховецький Р.З.), відділу освіти (В. Сподар), директору Гошівської ЗОШ І-ІІІ ст. (О. Мельникович), голові сільської ради (В.Яремко) за солодкі подарунки.

Нехай світло Вифлеємського вогню миру засвітиться теплом, добротою у наших серцях напередодні Різдва новонародженого Ісуса Христа і горить нетлінно милосердям і любов’ю.     

Автор новини: Марта Фрищин09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину