УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни передали Вифлеємський вогонь миру лучанам

Увечері 5 січня на Театральному майдані Луцька пластуни урочисто передали мешканцям міста Вифлеємський вогонь миру. Вже вдесяте лучани отримали Вогонь із місця народження Ісуса Христа.Десятки лучан вирішили принести до своїх домівок Світло миру, добра, злагоди та надії.

На передачі, окрім пластунів, були присутні представники влади та духовенства. Під час передачі пластуни виконували Пісню Вифлеємського вогню миру. О. Сергій Медвєдєв зі Свято-Троїцького Кафедрального Собору зазначив, що Вифлеємський вогонь миру є символом різдвяної зорі, що загорілась на знак народження Ісуса Христа, а також побажав усім присутнім усіляких Божих ласк, щастя та благополуччя. Натомість представник Греко-католицької церкви, ієромонах Захарія із монастиря св. Василія Великого, заохотив учасників передачі ділитись Вифлеємським вогнем миру, а також добром та радістю Різдва з усіма, кому у цей час загрожує самотність. Секретар луцької міської ради Григорій Пустовіт від імені депутатського корпусу та міського голови привітав усіх з прийдешнім Різдвом Христовим. Він також зазначив, що пластуни, які передають Вифлеємський вогонь миру є доказом того, що молодь пам’ятає про духовні орієнтири, що є надією для старшого покоління. Олеся Божко, голова Пласту на Волині, розповіла про історію Вифлеємського вогню миру та зазначила, що за допомогою Вогню пластуни намагаються подарувати різдвяне тепло кожному, а також заохотила поділитись Світлом з місця народження Ісуса Христа зі своїми близькими.

Того ж дня пластуни принесли Вифлеємський вогонь миру до церков міста, а також інтернатів, лікарень, дитячих будинків, будинку престарілих – усім тим, кого Різдво застане поза домівкою. Дещо раніше Вогонь передали депутатам Волинської обласної та Луцької міської рад під час чергових сесій, а також римо-католицькій громаді міста.

Вифлеємський вогонь миру цього року отримали 19 грудня від польських колег – харцерів – на міжнародному пункті перетину кордону Устилуг-Зосін. Медіа-патронами передачі Вогню у Луцьку є Волинська обласна державна телерадіокомпанія, Радіо Сім’я і Дім та Інтернет-видання Волинські новини.

Автор новини: Олена Семенюк09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину