УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь в Дніпропетровську

18 грудня юнаки куреня ч.95 ім. Д. І. Яворницького привезли з урочистої передачі вУкраїнському домі в Києві Вифлеємський Вогонь Миру.

Цього ж вечора нас запросили передати вогонь римо-католицькій громаді у костьолі Св.Йосипа та залишити вогонь на зберігання у монастирі. 24 грудня на католицький Святвечірповторно відбулась урочиста передача. Це був перший Святвечір у відновленому храмі.

25 грудня, у неділю, об 11:00 в Свято-Духівському храмі на просп. Металургів 43 відбулася традиційна передача Вифлеємського вогню православній громаді. Так співпало, щоодночасно з передачею вогню і в католиків, і в православних в ці дні ставили шпилі та хрестина банях.6 січня ми відвідали обласну дитячу лікарню на Космічній (онкологічне тагематологічне відділення). Було дуже радісно принести вогник з різдвяними вітаннями на самий Святвечір.

7 січня о 8:00 вже з колядою і зіркою відбулася передача вогню греко-католицькійгромаді міста, а об 11 годині – в православному храмі Петра і Павла, де разом з недільною школою співали колядки. А після того разом зі священиками і монахинями ми відвезли вогонь в інтернат для дітей, хворих на ДЦП. Це була приємна несподіванка для діточок,кожен з них потримав в руках лампадку з вогником, відчувши його тепло.

Далі вогник помандрував з рук в руки: до своїх улюблених вчителів, до рідних ісусідів…


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину