УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


5 січня на відтинку україно-польського кордону Нижанковичі-Малховіце пластунам Старого Самбора Вифлеємський Вогонь передали харцери

Тепло єднає людей, краде відстань між ними. Близькість фліртує з повітрям, народжує затишок. Особливо відчуваємо його у період різдвяних свят. Тоді на голову падає можливість зустрітися зі спогадами. Їх отримуємо у колі рідних, друзів. Вони дають нам іскру любові, що може змінити все.

Пластуни давно знайомі з цими емоціями. Вони переживають їх кожного разу, коли діляться Вифлиємським вогнем.

Четвертий рік поспіль скаути зі Старого Самбора, Хирова 5 січня 2011 року на українсько-польському кордоні Нижанковичі  – Мальховіце зустрілися з харцерами, аби отримати Вогонь  Миру. Акція стала невід’ємним елементом у дружніх стосунках сусідніх країн. 

За сприянням районної влади представники двох скаутських організацій змогли привітати один одного з Різдвом, обмінятися подарунками, послухати коляди українською і польською мовами. Юнацтво Старого Самбора подарувало своїм друзям солодкі сюрпризи.

Цього року Вифлиємський вогонь був запалений не тільки у лампадках, але й у символічному братерському багатті. Навколо нього пластуни і харцери організували коло, в якому грілися від пекучого вітру, а також пускали скаутську іскру. 

Після урочистостей активна молодь традиційно передала вогонь з Вифлиєму мешканцям Старосамбірського району. 

«Вкотре беру участь у цьому заході, але завжди по-новому відчуваю неймовірну атмосферу. Добре, що ми маємо можливість зустрічатися з харцерами, спільно святкувати, відчувати дух Різдва. 

Приємно було, коли люди привітно, трепетно приймали нас у своєму населеному пункті. Вони вже добре знають, хто передає їм Вифлиємський вогонь, і з нетерпінням чекають приїзду пластунів.» - ділиться враженнями бунчужна акції ст. пл. вірл. Соломія Бонецька.  

Автор новини: Юлія Катинська


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину