УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру крокує Кримом

24 грудня пластуни Севастополя отримали Вифлеємський вогонь миру від Сімферопольських пластунів. Привіз його до Севастополя ст. пл. скоб. Микола Яриновський. Зразу ж від автобусу пластуни понесли його до прихожан римо-католицької церкви. Оскільки в них храму немає, то вони збираються на Службу Божу на площі Ушакова і служба проходить за будь-якої погоди під відкритим небом. Микола Яриновський розповів історію Вифлеємського вогню миру і заспівав пісню Вифлеємського вогоню миру. 

А 29 грудня Вифлеємський вогонь миру вирушив до Українського культурно-інформаційного центру. Там ст. пл. прих. Євгенія Атрохова і пл. сен. Богдана Процак організували передачу Вифлеємського вогню прихожанам Української Греко-католицької церкви та мешканцям міста. 

На свято були запрошені журналісти і телебачення ВМСУ «Бриз». Для гостей була показана невеличка Різдвяна вистава, яку підготував в м. Севастополі пластунський юнацький гурток «Чорні кішки». Приймали Вифлеємський вогонь миру о. Микола Квич (УГКЦ) і о. Ян (РКЦ), які відслужили Службу Божу і благословили Вифлеємський вогонь миру, щоб далі  передавати його всім прихожанам і громаді міста. 

Автор новини: ст.пл. Зіна Беланюк 09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину