УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру прибув в Донецьк

Вифлеємський вогонь миру прибув в Донецьк. 24 грудня 2011 р. від лампадки, яку привезли авдіївські пластунки з Києва , десятки людей запалили свічки,бажаючи один одному добра і злагоди. Ця скаутська акція зібрала людей різного віку, різного соціального статусу. Зворушливим став сам момент передачі Вогню громаді: від дитини до дорослого, від дорослого до дитини переходив вогник і в залі ставало все світліше чи то від блиску свічок, чи то від сяйва в очах. Кожен, хто був в залі, певно,відчув на собі духовну силу Вогню.

В програмі свята було прийняття наймолодших дітей до пластового гурту. Тепер вони справжні пластуни – новаки! Були слова щирої подяки благодійникам, тим, хто протягом року підтримував пластові ініціативи: М. М. Тищенку, В.П.Тупілку, Л.І Золкіній. Комендант табору "Трипільське коло" о. Ігнатій ( Воловенко) вручив посвідки та відзначки учасникам мандрів на Трипіллі.

М. А. Тищенко привітав присутніх і вручив нагороду Олександрі Соловйовій, переможниці конкурсу, який проводився кредитною спілкою "Схід".

Побажання, подяки, посмішки – все це створювало неповторну атмосферу свята,родинності, духовної чистоти.Цьогорічна акція проходить в форматі заходів, присвячених 100- річчю Пласту.

Дякуємо, що до неї приєдналися скаути з м. Красноармійська, священники декількох церков, батьки маленьких пластунів, представники молодіжних громадських організацій, Управління у справах сім’ї та молоді обласної державної адміністрації.

А Вогонь Миру продовжує свою подорож. Тепер пластуни з різних міст Донеччини принесуть його в родини і школи, в сиротинці і бібліотеки, на підприємства і в храми. Гори, Вогонь любові і добра! Даруй всім нам єдність задля процвітання України!


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину