УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Хмельницькі пластуни вдруге передали Вифлеємський Вогонь жителям свого міста

Завжди з нетерпінням очікуємо зимових свят в надії, що вони подарують нам казкову атмосферу, нові мрії, зустріч з рідними, чарівний настрій.

Серце сповнене очікування і надії, а зігріти його в ці морозні дні дає змогу традиція, котра вже в тринадцятий раз мандрує нашою Україною – передача Вифлеємського Вогню Миру.

Цими морозними днями нашим містом також мандрував Вифлеємський вогонь і давав змогу хмельничанам зігріти ним свої оселі і серця.

Перебравши Вогонь у Львові, хмельницькі пластнуни поїхали з ним до свогоміста, де хотіли також порадувати своїх земляків частинкою добра й світла.

За традицією минулого року пластуни завітали до церков міста Хмельницького з Вогнем Миру і тепер у Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ (вул.Зарічанська 10/3), Костелі Христа Царя Всесвіту (Проспект Миру, 55) та Храмі Всіх святих землі Української (вул. Тернопільська, 24) також палахкотить Вогонь з самого Вифлеєму, де його частинку мають змогу взяти всі миряни.

Згодом, на головній площі міста, поруч нашої лісової красуні-ялинки, співаючи різних колядок, пісень, пластуни передавали Вогонь жителям Хмельницького,де ті з усміхненими обличчями і цікавістю перебирали його.

Оскільки станиця Хмельницький існує в Україні лише рік, то жителям нашого міста традиція передачі Вифлеємського Вогню мало відома, проте ми вже вдруге передаємо його в надії, що з кожним роком до цієї доброї справидолучатиметься все більше наших городян.

Два дні Вогонь мандрував містом, хотілося наділити ним кожного жителя,вселити атмосферу радості і миру.

Приємно знати, що й жителі Хмельницького тепер мають змогу відчувати тепло Вифлеємського вогню в своїх оселях, бути об’єднаними ним змільйонами людей, дивитися на це сяйво і не відчувати ні краплі самотності,лише мир і злагоду, любов і тепло, яке їм даруватиме Вогонь з самого Вифлеєму, місця народження Ісуса.

Ілона Кащук


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину