УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Чернівецькі новаки передали Вифлеємський Вогонь в дитячі лікарні столиці Буковини

24 грудня новацький рій Совенята Станиці Чернівці долучився до акції Вифлеємський Вогонь Миру. Розпочали свою мандрівку новаки із хвилюванням, адже йшли вони в гості до тих діток, які на цей момент перебували у лікарнях. Совенята щиро прагнули подарувати їм Вогонь, а разом із ним – часточку свого серця, любов, надію і побажати якнайшвидшого одужання та міцного здоров’я. Першим пунктом новацької акції стала Чернівецька обласна клінічна лікарня. До відділення кардіоонкогематології, де лікуються важкохворі дітки, прийшли представники і інших відділень цього лікувального закладу. Там, біля імпровізованої каплички з іконами, і відбулася передача Вифлеємського Вогню пацієнтам та медперсоналу лікарні.

Далі шлях Совенят проліг до відділення дитячої травматології Чернівецької лікарні швидкої допомоги. Тут вони обійшли всі палати, адже серед маленьких пацієнтів були й такі, котрі через травми змушені лежати на витяжці і не можуть тимчасово вставати з ліжка.

Наступна зупинка чернівецьких новаків – ще один корпус обласної дитячої лікарні, який знаходиться в іншому кінці міста. Там в ендокринологічному відділенні діти розповіли юним пацієнтам закладу історію акції Вифлеємський Вогонь Миру, заспівали пісню і передали Вогонь.

Потім дорога пролягла до Чернівецького притулку для неповнолітніх, де перебувають діти з нелегкою долею. Гостей вони зустріли дещо сором’язливо, але потім зацікавлено слухали розповідь і пісню про Вифлеємський Вогонь Миру і наостанок залюбки сфотографувалися з новаками.

А на завершення Совенята завітали до Чернівецької міської клінічної дитячої лікарні. Там їх зустріли тепло і привітно. Наостанок за те, що вони роблять таку гарну і потрібну справу, головний лікар закладу Сергій Сторожук подарував новакам цукерки.

Особливу подяку Совенята висловлюють головному лікарю чернівецької обласної дитячої клінічної лікарні Роману Андрійчуку за наданий транспорт, завдяки якому новаки змогли швидко і комфортно дістатися до кожної точки запланованої акції.

А по обіді для двох новацьких роїв – Совенят і Мандрівних Барсиків – сестрички підготували вогник, присвячений Дню Святого Миколая. Діти слухали розповідь про маленького Янголятка, котре дуже хотіло допомагати Святому Миколаю розносити діткам подарунки і стати для когось із них Янголом-охоронцем. Новаки співали пісні, грали в різні ігри, а в кінці – отримали чудові подарунки. У гарних Пластових пакунках були цукерки, мандаринки, наліпки з Пластовою лілейкою, значки з видами рідного міста. Та найбільшим сюрпризом став адресований кожному з них лист від Святого Миколая з гарними побажаннями.

Більше фотографій можна знайти тут.
 
Автор новини: пл.сен. Леся Федоренко, Гр09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину