УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


к.ч.60 ім.Галі Мороз подарували свято дітям з ДЦП та пташатам станиці

Свято Миколая…Кожного року всі його з нетерпінням чекають : як маленька дітвора, так і вже люди похилого віку. А знаєте, як необхідно малятам, що живуть без батьків у сиротинцях відчути тепло і радість цього свята ?

Саме із цією метою наш курінь – к.ч.60 ім.Галі Мороз кожного року відвідує сиротинці. Але це не звичайні дитячі будинки. Ми заходимо в гості і намагаємось принести відчуття свята і щастя дітям з ДЦП (дитячий церебральний параліч)  та  розумовими вадами.

Отож,  19 грудня ми пішли в дитбудинок ДЦП. Оскільки це було якраз на свято Миколая, то ми розіграли сценку до цього свята, поговорили з цими діточками, роздали їм подаруночки, що виділила нам «Молода Комісія».

20 грудня наш курінь був бажаним гостем в дитбудинку «Дитина». Тут знаходять діти-інваліди, зо маю розумові вади. Вони дуже тепло нас прийняли. Ми з ними пограли елементарні рухливі ігри,що дуже сподобалось малятам. Також подарували їм подарунки( великі іграшки на сиротинець та записники)

В обох закладах окрім подарунків ми принесли також Вифлиємський Вогонь Миру. Всі вихователі і діти були дуже раді, адже після прослуханої інформації про ВВМ, вони всі перепалили собі свічки. Для них ,як ми пояснили, це було символом любові,злагоди та достатку. На завершення, ми заспівали також пісню присвячену Вифлиємському Вогню Миру, що дуже втішили дітей.

Автор: пл розв Христина Деркач, Тернопіль


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину