УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни Рівного взяли участь в переданні Вифлеємського Вогню на кордоні України з Польщею

Пластуни Рівного у складі ст. пл. прих. Віри Миронюк та ст. пл. Сергія Сабо, ЧК взяли участь у передачі Вифлеємського Вогню Миру на кордоні України з Польщею.

Зустріч відбулася на мості, який з’єднує дві держави. Гарцери розповіли історію поширення Вогню по світу, привітали пластунів з наближенням свята, подарували різні подарунки й заспівали пісню про Вифлеємський Вогонь Миру. В пластунів з’явилося здивування, коли польський новак сказав привітання українською мовою.
Пластуни зі свого боку привітали польських скаутів і польську громаду з Рідзвяними святами, подарували пакуночки з солодощами, а також сувенірну продукцію з емблемою Пласту.

Гарцери передали вогонь під  молитву «Отче Наш» спочатку польською мовою, потім українською. Вогонь розійшовся зі значною швидкістю, як по лампадках так і у серцях українців.

Після спільних подяк пластуни й гарцери побраталися та пообіцяли продовжувати цю гарну традицію. Зробивши спільну фотографію, скаути під спів музик і пильним оком прикордонників розійшлися до своїх рідних кордонів.

Автобусом доїхавши до Луцька рівненські пластуни  мали можливість передати Вифлеємський Вогонь Миру у гуртожитки Волинського Національного Університету ім. Лесі Українки. Далі вогонь мандрував електричкою «Луцьк-Здолбунів» до Рівного де буде й надалі поширюватися.

Висловлюєм подяку дружній станиці Луцьк за запрошення!

Більше фотографій тут.

Автор новини: ст. пл. Сергій Сабо, ЧК09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину