УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


В день св. Миколая пластуни привезли до Луцька Вифлеємський Вогонь

В день св. Миколая, 19 грудня, пластуни Волинської округи привезли до Луцька вогонь із Вифлеєму. Урочиста передача відбулась об 11 год. на міжнародному прикордонному переході Устилуг-Зосін. Тепер вогонь із місця народження Ісуса Христа може запалати і в оселях лучан.
 
Традиційно Вифлеємський вогонь миру подорожує завдяки скаутській естафеті. Пластуни, вже вдесяте отримали його від харцерів – польських скаутів. Участь у передачі з українського боку взяли також представники міської ради Володимира Волинського, духовенство Української Правоставної Церкви Київського Патріархату та Римо-католицької Церкви в Україні та представники регіональних ЗМІ.

Чисельна делегація польських харцерів привітала усіх учасників передачі Вифлеємського вогню миру з наступаючими різдвяними святами, оздобивши вітання мелодійними колядками. Після вітальних промов та спільної молитви представники обох країн мали нагоду поділитись оплатками, так як роблять це римо-католики протягом Святого вечора. Завершенням дійства стало виконання пластунами пісні Вифлеємського вогню миру.

Зустріч на кордоні, на символічній лінії, що ділить Польщу та Україну дуже символічна. Сподіваємось, що такі дружні зустрічі над Бугом сприятимуть доланню кордонів у свідомості та зближенню поляків та українців, а також наших організацій.

20 грудня о 18 год. у Кафедральному Соборі св. Петра і Павла пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру римо-католицькій громаді міста, щоб християни, які святкують Різдво за григоріанським календарем могли запалити на Святу Вечерю свічку тепла, миру та злагоди.

Передача Вифлеємського вогню миру лучанам відбудеться 5 січня о 16.00 на Театральному майдані. До спільної молитви запрошені представники усіх християнських конфесій Луцька.

Участь у передачі приймають також учасники проекту «Від Миколая до Василя – казкові дні для дітвори». Проект має на меті забезпечення цікавого та змістовного дозвілля дітям, які можуть бути позбавлені належної батьківської турботи у святковий період.

Автор новини: Олена Семенюк


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину