УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


17 грудня відбулось передання Вифлиємського Вогню Миру у Києві

17 грудня 2011 року пластуни Києва за підтримки Всеукраїнського благодійного фонду «Дитячий Світ» передали Вифлеємсьикй Вогнь Миру громаді столиці, благодійним організаціям, представникам церков різних конфесій, журналістам. Спеціально запрошений гість – гурт «Фолькнери», переможці Міжнародного фестивалю народної музики «Миколайки Фолькові», що завершився в Любліні (Польща) 11 грудня. 

Подія відбулася в Українському домі. Пластуни показали короткий ролик про те, як Вифлеємський Вогонь Миру останніми роками діставався до української громади за кордоном та в Україні: велопробіг від кордону з Польщею, передача вогню в США, акції в Києві, Івано-Франківську, Тернополі, Ужгороді та інших містах,  а також цьогорічну передачу вогню у Кафедральному соборі Відня. Святі отці прочитали молитву та благословили усіх присутніх. Маленькі пластуни Києва передали Вогонь благодійним організаціям, представникам церков різних конфесій, журналістам, пластунам з таких Станиць: Авдіївки, Чернігова, Дніпропетровська, Запоріжжя, Миколаєва, Нікополя, Білгорода, Боярки, Черкас та всім учасникам і гостям події. Передача відбувалася під колядки гурту «Фолькнер». 

Після офіційної передачі вогню партнерам, члени пластуни Станиці Київ о 12.00 запалили вогонь миру у Національному музеї «Меморіал пам'яті жертв голодоморів в Україні». 

Найближчим часом пластуни Києва планую принести вогонь в редакції телеканалів та газет, у школи столиці, комерційним установам. 

Більше фотографій тут.

Автор новини: Іван Пукіш09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину