УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни привезуть до Луцька Вифлеємський вогонь миру

Як і щороку, луцькі пластуни поширюватимуть серед громади міста Вифлеємський вогонь миру. Волиняни отримають вогник з місця народження Ісуса Христа від польських харцерів 19 грудня на прикордонному пункті Устилуг – Зосін.

Вифлеємський вогонь миру постійно палає на місці народження Ісуса Христа, а напередодні Різдва скаути поширюють його по всій Європі. В Україні цю місію вже тринадцятий рік поспіль виконують члени Національної скаутської організації України Пласт. 

Згідно скаутської естафети до Луцька Вогонь потрапить від харцерів – польських скаутів. Традиційна зустріч на Бузі відбудеться 19 грудня на міжнародному пункті перетину кордону Устилуг-Зосін об 11:00.

20 грудня у Кафедральному Соборі св. Петра і Павла пластуни передадуть Вифлеємський вогонь миру римо-католицькій громаді міста, щоб християни, які святкують Різдво за григоріанським календарем могли запалити на Святу Вечерю свічку тепла, миру та злагоди.

Участь у передачі братимуть також учасники проекту «Від Миколая до Василя – казкові дні для дітвори». Проект має на меті забезпечення цікавого та змістовного дозвілля дітям, які можуть бути позбавлені належної батьківської турботи у святковий період.

Передача Вифлеємського вогню миру лучанам відбудеться 5 січня на Театральному майдані. Доспільної молитви запрошені представники усіх християнських конфесій Луцька.

Довідка: 
Акція передачі Вифлеємського вогню миру була започаткована у 1986 роціавстрійською телерадіокомпанією ORF з міста Лінц. Із самого початку акція планувалася з метоюпідтримки неповносправних дітей та усіх, хто потребує допомоги та уваги в перед різдвяний час. І одразу ж цю благородну справу взяли в свої руки скаути. 

До Європи Вогонь із Вифлеєму привозять літаком австрійські скаути, а вже з Відня він мандрує із рук в руки цілою Європою.По Україні вже тринадцятий рік поспіль Вогонь поширюють пластуни – члени Національної скаутської організації Пласт.

Вифлеємський вогонь миру постійно горить у Вифлеємі, у церкві, яка стоїть на місці народження Ісуса Христа. Цей Вогонь – символ любові і миру, які Христос приніс на землю. Вогнем з Вифлеєму запалюють свічки вдома на Святу вечерю. Щороку він мандрує по світу, долаючи кордони і єднаючи християн в часі Різдва Христового.

ст. пл. прих. Марія Подзюбанчук
прес-секретар ст. Луцьк


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину