УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


5 січня відбулось передання Вифлеємського вогоню в Нікополі

Вифлеємський Вогонь Миру нікопольські пластуни отримали 26 грудня минулого року у Дніпропетровську під час передачі його у Храмі Святого Духа громаді міста місцевими пластунами. Після двохгодинної мандрівки Вогонь був переданий на зберігання до Храму Покрови Божої Матнрі в Нікополі, де він зберігався до 5-го січня. Саме 5 січня Вифлеємський вогонь розпочав свій шлях до громади міста. О 10-00 вогонь був офіційно переданий парафіянам Покровського Храму, а також представникам громади міста Орджонікідзе, О 12-00, він був переданий представникам міської ради та мешканцям Нкополя на Європейській  площі міста. Після цього Вогонь помандрував у міську дитячу бібліотеку, у краєзнавчий музей, у редакції міських газет, на підприємства - приятелі Пласту. Протягом наступного дня Вогонь  роздавався у Центральному універмазі всім бажаючим городянам. Кожний міг отримати свічку та взяти з собою додому Вогник на Святу вечерю. Свічки були безкоштовні, але кожний міг зробити пожертву у скриньку Покровського Храму. Таким чином пластуни змогли зібрати ще і достатньо вагому суму на Храм, який вже другий рік поспіль допомогає нам у зберіганні Вифлеємського Вогню. О 14-30 того ж дня пластуни понесли Вогонь до сиротинців. Вихованці і вихователі чотирьох  дитячих будинків отримали  Вогонь, почули розповідь про нього, а також про Пласт. Наступного дня на Різдво Вогонь був доставлений на курган Козацької слави, насипаний у 1990 році до 500-річчя запорозького козацтва, а також до каплички, збудованій біля могили кошового отамана Івана Сірка біля славної Чортомлицької січі.

Але на цьому шлях вогню не закінчився. До 19 січня він зберігався у Храмі, де його у будь-який час міг взяти собі кожний прихожанин. На Водохреща пластуни взяли Вогонь на молебень на Дніпрі. Під час молебню Вогонь перебував на почесному місці, яке ми йому влаштували. Після освячення води шестеро пластунів - троє юнаків і троє дорослих  взяли участь у хрещенському купанні. Ще троє найменших пластунів теж хотіли долучитися, але без дозволу батьків їм довелося оберігати лампадку з Вогнем на березі та спостерігати за екстримальними витівками старших  зі сторони.

Після цього було оголошено про офіційне закінчення цьогорічної акції Вифлеємського Вогню Миру в Нікополі, яка стала помітною подією у міському житті.: неодноразово про акцію писали всі нікопольські газети, двічі репортажі про неї йшли по місцевому телебаченню. 

Автор новини: Костянтин Сергєєв 09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину