УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни станиці Іваниківка 2 січня передали Вифлеємський вогонь у дитячий будинок

Ось уже дванадцятий рік поспіль, долаючи безліч кордонів, ВВМ мандрує Україною, сповіщаючи, що мить Різдва уже близько! До всеукраїнської акції долучились і пластуни станиці Іваниківка. Так 02.01.2011 р.Б. вогонь було передано громаді с. Слобідка УГКЦ Св.Покрови та с. Марківці УГКЦ Різдва Пресвятої Марії. Після цього пластуни вирушили у с. Погоню Тисменецького р-ну, де передали блаженний вогонь настоятелю Свято-Успенського монастиря о. Никодиму Гуралюку ЧСВВ.
05.01 ВВМ запалав і у РДА в смт. Богородчанах. 06.01 - завітали до УГКЦ в смт. Богородчани та с. Березівка. А також передали вогонь громаді Української автокефальної православної церкви та УГКЦ Архистратига Михаїла в с. Іваниківка.
Разом із спільнотою "Матері в молитві" 03.01 пластуни відвідали Снятинський дитячий будинок-інтернат, де проживають діти-інваліди І-ІІ групи інвалідності з розумовими та фізичними вадами, а також Залучанський дитячий будинок-інтернат.

Отож, сподіваємось, що цей символ миру, злагоди, добра дозволить відчути тепло Вифлеємської зірки, яке стане променем світла, що запалить у всіх душах любов і солідарність з усіма хто цього потребує!

Автор новини: Марічка Тимків09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину