УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


5 січня на центральній площі Самбора пластуни передавали Вифлеємський вогонь жителям міста

5 січня о 13 год. самбірська громада численно зійшлася на центральну площу міста. Біля головної ялинки Самбора відбулося передання Вифлеємського Вогню Миру священикам різних конфесій, керівникам міста і району, городянам.

Після короткого благословення до громади з вітальним словом звернулися міський голова Тарас Копиляк і голова районної ради Геннадій Дейниченко. Опісля до самбірчан промовляв станичний Станиці Самбір Пласту – НСОУ ст. пл. Микола Шийко, ЧК, який розповів про цю вже добре відому передріздвяну акцію та про те, як вона проходить цього року.

Мистецьке оформлення дійству надав народний колектив «Надія», який подарував городянам декілька коляд. Також, пластуни урочисто встановили біля ялинки шопку, виготовлену майстринею Аллою Лемякіною. Ще однією особливістю свята стало те, що у ньому взяли участь майже усі депутати міської ради, які якраз встигли проголосувати за бюджет міста і завершити роботу сесії міськради.

Під супровід пісні Вифлеємського вогню юнацтво і новацтво станиці запалювало лампадки самбірчанам. Усі бажали одне одному гарних Різдвяних свят і успішного нового року.

Зазвичай, у день передання Вогню на головну площу міста приходять не лише теперішні пластуни, але й ті члени організації, які пластували у попередні роки. Так сталося і цього разу. Спільна знимка об’єднала усіх у великому дружньому гурті.

Фотографії з передання тут.

Автор новини: пл. сен. Юрій Леськів, СМ09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину