УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


5 січня на ділянці українсько-польського кордону Малховіце-Нижанковичі втретє відбулося передання Вифлеємського вогню


5 січня о 10 год. ранку на ділянці українсько-польського кордону Малховіце-Нижанковичі втретє відбулося урочисте передання Вифлеємського Вогню Миру. З рук польських харцерів (Komenda Hufca Ziemi Przemyskiej) це Світло Божої любові прийняли пластуни Старого Самбора та Хирова. Разом на кордоні того дня зустрілися біля сотні пластунів та харцерів. 

В урочистостях взяли участь представники влади прикордонних теренів Польщі та України, зокрема голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий, голова Пустомитівської районної ради Іван Мудрий, староста Перемишля Ян Пончек, віцемаршалек Анна Ковальська, капелан харцерів з Перемишля ксьондз Станіслав Ченчек, українські православні та греко-католицькі священики.

У програмі звучали мелодії у виконанні учасників харцерського духового оркестру з Журавіци, коляди двома мовами, пісня Вифлеємського вогню. Звичайно, відбулася і традиційна скаутська іскра, а ще більшого тепла дружній атмосфері додала приготована і запалена польськими друзями ватра.

На завершення майже двогодинного заходу його учасники обмінялися різдвяними дарунками і сфотографувалися на пам'ять.

Польську чималу групу харцерів і харцерок очолювала комендант Хуфця землі Перемишльської харцмістр Ядвіґа Турек. Львівську округу Пласту – НСОУ репрезентував голова ОПС пл. сен. Ю. Леськів, СМ, а про успіх акції загалом дбали керівник пластового осередку у Хирові пл. сен. прих. О. Терлецький та старші юначки з гуртка «Чорна Перлина» (Старий Самбір).

Після зустрічі на кордоні чимала група пластунів побувала на центральних площах міст і селищ Старосамбірщини, де урочисто для громад було передано Вифлеємський Вогник.

Значну допомогу у проведенні акції надала Старосамбірська районна рада і особисто голова ради та почесний пластун Володимир Горбовий.

Інформацію для Порталу подав Тарас Щепаняк09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину