УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


3 січня пластуни станиці Здолбунів передали Вифлиємський вогонь місцевим громадам

Третього січня пластуни станиці Здолбунів передали ВВМ місцевим церковним громадам. Зокрема, частинку передріздвяного тепла отримали прихожани Свято-Успенського та Петро-Павлівського храму міста Здолбунова УПЦ КП, Свято-Михайлівського храму с. Здовбиця.

Також не оминули пластуни і костелу Св. Петра і Павла міста Здолбунова. Участь у передачі вогню здійснювали ст. пл. прих. Оксана Примас  та ст. пл. Роман Красовський. П'ятого січня пластун ст. пл. прих. Сашко Денисюк та прихильник Пласту Тарас Власюк передали ВВМ міській раді Здолбунова та Укрзалізниці міста Здолбунова.

У ці останні години різдвяного посту хочемо побажати всім пластунам та їхнім родинам з трепетом у душі і вірою у серці дочекатись славного свята Різдва Христового.Третього січня пластуни станиці Здолбунів передали ВВМ місцевим церковним громадам. Зокрема, частинку передріздвяного тепла отримали прихожани Свято-Успенського та Петро-Павлівського храму міста Здолбунова УПЦ КП, Свято-Михайлівського храму с. Здовбиця.

Також не оминули пластуни і костелу Св. Петра і Павла міста Здолбунова. Участь у передачі вогню здійснювали ст. пл. прих. Оксана Примас  та ст. пл. Роман Красовський. П'ятого січня пластун ст. пл. прих. Сашко Денисюк та прихильник Пласту Тарас Власюк передали ВВМ міській раді Здолбунова та Укрзалізниці міста Здолбунова.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину