УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємский Вогонь Миру передано громаді Хмельницька

18 грудня у Львові пластуни Хмельницька отримали Вифлеємський  Вогонь щоб передати його громаді рідного міста. Вже протягом тижня цей символ добра та світла мандрує до домівок хмельничан. 

Зазначимо, що Пласт у Хмельницьку відновив свою діяльність лише у жовтні поточного року, тому передача Вогню має важливе значення для хмельницьких пластунів, оскільки це перша публічна подія у житті даного осередку. Оскільки акція передачі Вогню для Хмельницького ще не є відомою і популярною, довелося попередньо ознайомити парафіян храмів з історією та символізмом Вифлеємського Вогню Миру. 

Тут значною мірою підтримали настоятелі храмів, які проявили цікавість до передачі Вогню - самі додатково ознайомлювались з інформацією у всесвітній мережі  та обіцяли підтримувати Вогонь у церквах. Така позиція настоятелів сприяла приязному ставленню громади до переданого Вогню та  до самих пластунів. 

У результаті, пластуни передали Вифлеємський Вогонь у Костел Христа Царя Всесвіту, Храм Всіх святих землі Української та Храм Святого Богоявлення. 

Приємно знати, що громада Хмельницького тепер також має можливість наповнити свій дім світлом Вифлеємського вогню під час Різдвяних свят.   

Юля Кокоячук


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину