УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


23 грудня завдяки пластунам тернопільська громада відчула тепло Вифлеємського вогню

23 грудня на початку засідання міської ради тернопільські пластуни передали Вифлиємський вогонь миру, котрий отримала делегація пластунів  від австрійських скаутів.  Уже стало доброю традицією передавати Вифлеємський Вогонь Миру громаді свого міста. Сьогодні першим благодатний Вогонь отримав новообраний міський голова Сергій Надал. Традиційно ця акція відбулася спочатку у міській раді, а о 17 годині на Театральному майдані Вифлеємський вогонь під мелодію дзвінких голосів осяяв новорічну ялинку міста. Взяти участь у дійстві  прийшли сотні тернополян, котрі ,сподіваємось,відчули святковий різдвяно-новорічний дух та тепло вогню миру.  Тернополяни мали можливість понести Вифлеємський вогонь миру в свої домівки та розділити його із рідними та близькими.

Цікаво, що ще з давніх-давен вогонь вважався символом духовної енергії, багатства, щастя, сімейного добробуту, а також знищення сил зла. Для християн запалена свічка символізує присутність Святого Духа, а значить любов, мир, злагоду. Тож нехай маленький вогник від великого Вифлеємського вогню розпалить у наших серцях взаєморозуміння, терпіння, жертовність заради єднання з Христом.

26 грудня передача вогню  відбудеться у Катедрі, а вже 4 січня Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. Через посередництво пластунів його тепло відчують громади районів,  діти  у сиротинцях, хворі у лікарнях, самотні люди поважного віку. Нехай Священний Вогонь зігріє кожну тернопільську родину на Святий Вечір.

Фотографії можна переглянути тут.

Автор новини: Ольга Шимків09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину