УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


В рамках акції Вифлеємський Вогонь миру проводяться майстерки та забави для дітей з дитячих будинків та інтернатів

З 20 грудня у Львові відбулись перші такі тематичні відвідини потребуючих дітей. 

Враженнями про одну з таких зустрічей поділилася Софійка Мельничук: "Сьогодні ми побували в школі-інтернаті №102. Все життя мене в школі лякали, що якщо ми не будемо вчитись, то потрапимо туди... От, і випала у мене така нагода потрапити туди..Прикро, що люди такі  нечуйні до тих діток, які там є... Вони особливі, чудові, відкриті, щирі! Вони - це радість! Ми познайомились із  5 класами, де є багацько привітних і цікавих хлопчиків та дівчаток. Мене надзвичайно вразило те, як трепетно вони  ставились до Вогню, котрий отримували один від одного. Сподобалось як вони старанно, хоч, може, і не кожному виходило, робили своїх "ангеликів".

А як всі раділи, коли роботу вже було завершено, коли ми фотографувались з ангеликами, як ми вирішували, куди нам їх поставити..  Як вибирали місце біля Шопки... Було  так  приємно  бачити  їхні  посмішки... Я  запрошую кожну свідому людину до участі у цій акції для того, щоб отримати ці теплі враження та зробити на одну добру справу більше!"

Також до такої важливої акції приєднались старошопластунки куреня ч. 9 "Одержимі", які відвідали 5-6 річних дітей з львівського дитячого будиноку №1. Надзвичайно приємно було провести декілька годин в колі маленьких діток, які тішились нашою увагою, забавами, майстерками, цукерками та цікавій історії, що ж то за Вогонь їм принесли. 

Тож закликаю не тільки юнацтво, яке активно долучається до акції Вифлеємського Вогню миру, а й старшопластунів та сеньйорів показати гарний приклад доброго діла.

Надійка Митник


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину