УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни Луцька отримали Вифлиємський вогонь миру від польських харцерів з Грубешова

У понеділок, 20 грудня, об 11 годині за київським часом на польсько-українському переході «Зосін-Устилуг» польські харцери передали Вифлеємський вогонь миру Волинським пластунам. За традицією, сторони привітали одна одну з наступаючими святами та після спільної молитви обмінялись символічними подарунками.   

З української сторони окрім луцьких пластунів  Вифлеємський вогонь зустрічали настоятель костелу Іоакима і Анни отець Лєшек, настоятель собору Різдва Христового отець Микола, заступник міського голови, секретар Володимир-Волинської міської ради Олег Свідерський, учні гімназії, голова Володимир-Волинської міської організації «Пласт» Павло Васьків.              

Після урочистої передачі на кордоні пластуни також підійшли до меморіальної дошки видатного громадського, політичного, релігійного діяча, одного із засновників Пласту у Володимирі-Волинському Арсена Річинського, де також залишили лампадку з вогнем.   

Уже відбулась і традиційна передача Вифлиємського вогню миру римо-католицькій громаді міста. Прийнявши вогонь, настоятель костелу святих Петра і Павла привітав пластунів з наступаючими святами та подякував за те, що вже декілька років поспіль напередодні Різдва пластуни заносять в храм Вогонь із Вифлеєму.   

Координатор акції у Луцьку ст.пл. Люда Стельмащук    


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину