УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Тепло Вифлеємського вогню завдяки пластунам відчує тернопільська громада

23 грудня на початку сесії міської ради тернопільські пластуни передали міському голові Тернополя Сергію Надалу Вифлиємський вогонь миру, який отримали від польських скаутів. 

Уже стало доброю традицією передавати Вифлеємський Вогонь Миру громаді свого міста. Ввечері о 17 годині на Театральному майдані пластуни Вифлеємський вогонь під мелодію дзвінких голосів передали владі області та громаді міста Тернополя, і вогонь осяяв новорічну ялинку міста. Взяти участь у дійстві прийшли сотні тернополян, які мали змогу відчули святковий різдвяно-новорічний дух та тепло вогню миру.

Перед сценою горіли більше сотні лампадок з Вогнем і кожен мав змогу понести Вифлеємський вогонь миру в свої домівки та розділити його із рідними та близькими. Цікаво, що ще з давніх-давен вогонь вважався символом духовної енергії, багатства, щастя, сімейного добробуту, а також знищення сил зла. Для християн запалена свічка символізує присутність Святого Духа, а значить любов, мир, злагоду. 

Тож нехай маленький вогник від великого Вифлеємського вогню розпалить у наших серцях взаєморозуміння, терпіння, жертовність заради єднання з Христом.До Нового року Вифлеємський Вогонь Миру запалає у всіх церквах Тернополя. 

Через посередництво пластунів його тепло відчують громади районів області, діти у сиротинцях, хворі у лікарнях, самотні люди.

Нехай Священний Вогонь зігріє кожну тернопільську родину на Святий Вечір.

Автор новини: Оля Шимків


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину