УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру був піднятий на Малу Говерлу

18 грудня пізно ввечері представники куреня Ватага Бурлаків, Ордену Залізної Остроги та Лісових Чортів зібрались, щоб винести на найвищу точну України г. Говерлу Вифлеємський вогонь миру. Зустрілись о 01:00 на пл. Петрушевича, погрузились в бус і рушили в дорогу. 

Доїхали майже без пригод, тільки на останньому підйомі до Заросляка бус почав пробуксовувати, тому прийшлось його  трохи підіпхнути, через 40 хв ми таки потрапили на Заросляк, переодягнувшись, перекусили і вирушили по маршруту на Говерлу. Підйом в лісі дався легко, оскільки від вітру нас захищали дерева.

З кожним кроком в напряму вершини, пориви вітру дужчали і темп ходьби все сповільнювався. Через декілька сот метрів до вітру додалась льодяна кірка, послизнувшись на котрій був ризик проїхатись по каміннях, які виступали через сніжний покрив. Дійшовши до Малої Говерли, виявили декілька білощоких пластунів, які рухаючись до вершини, мали високі шанси отримати обмороження, тому було прийняте рішення припинити сходження.

Оскільки нас оточувала льодяна кірка з каменями, то за допомогою линви утворили так звані "перила" по яких ми всі благополучно спустились до низу. 

Був випадок коли Бурлаки виносили Вогонь на Говерлу в штормове попередження, але цього разу ми вирішили не ризикувати здоров'ям, і хоча до вершини ми не дійшли, проте на малій Говерлі Вифлеємський Вогонь миру запалав.

Інформацію подала Надія Митник


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину