УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


18 грудня пластуни передали Вифлеємський Вогонь Миру скаутам Молдови

18 грудня о 11:00 за київським часом на нейтральній території між Молдовою та Україною в районі переправи Мамалига пластуни з Чернівців та Івано-Франківська здійснили передачу Вифлеємського Вогню Миру скаутам Молдови. Пізніше цього ж дня, о 17:00,  на відкритті головної ялинки на Буковині, де був присутній чернівецький міський голова, вперше чернівецькі пластуни передавали Вогонь Миру громаді міста.

До акції на кордоні долучились з українського боку пластуни з Чернівців, Сторожинця, а також представники Івано-Франківської округи, з боку Молдови – представники організації «Скаут Молдова». Захід відбувся за сприяння відділу у справах сім’ї молоді та спорту обласної адміністрації. Цього року передача Вогню молдавським скаутам відбулася вже вчетверте.

В акції на Соборній площі міста Чернівці взяли участь близько двадцяти представників Станиці Чернівці. В часі святкового концерту пластуни роздавали Вифлеємський Вогонь усім бажаючим. Попередньо планувалась урочиста передача Вогню мерові міста Чернівці, але в останній момент організатори відмовились від такого сценарію.

19 грудня вже традиційно в головній греко-католицькій святині області – Храмі Успіння Пресвятої Богородиці  під час святкової Миколаївської літургії відбулась передача Вогню греко-католикам Чернівців.

Того ж таки 19 грудня вперше за всю історію Вифлеємського Вогню в Чернівцях пластуни передали його вірним римо-католицького обряду під час меси в Костелі Воздвиження Святого Хреста.  

Наступної неділі, 26 грудня, о 9:00,  в часі ранкового богослужіння,  планується передача Вифлеємського Вогню Миру прихожанам УПЦ КП в храмі прп. Параскеви Сербської.

19 грудня в Сторожинці члени Пласту передали Вогонь Миру віруючим трьох християнських конфесій – Української Греко-Католицької Церкви, Української Православної Церкви Київського патріархату та римо-католицької церкви в Україні.

Фотографії з передання можна переглянути тут.

Автор новини: Таїсія Заплітна


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину