УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Пластуни у Донецьку передали Вифлеємський вогонь миру ростовським скаутам

У неділю, 19 грудня, під час святкової служби у Козацькому храмі Різдва Ісуса Христа в Донецьку відбулася передача Вифлеємського вогню миру парафіянам храму, а також представнику Ростовської асоціації навігаторів-скаутів (РАНС, Російська федерація) Дмітрію Прокопенко. 

В урочистій події також взяли участь представники трьох станиць Пласту Донецької округи – Авдіївки, Донецька і Краматорська. Вогонь до храму у дерев’яній лампадці занесли юнаки – члени 65 куреня імені Петра Франка. Після привітального слова священика всі присутні могли запалити свої свічки вогнем із християнської святині, а потім разом із ст. пл. скобом Бориславом Ларіним заспівали Пісню Вифлеємського вогню миру. 

Вогонь пластуни естафетою привезли в Донецьк з самого Відня, а відтак вже наступного дня, 20 грудня, Вифлеємський вогник потрапив до Ростова-на-Дону. За словами представника ростовських скаутів, цього року участь у акції стане першою сходинкою до майбутньої співпраці між скаутами двох прикордонних областей – Донецької області України та Ростовської області Російської федерації. 

Після святкової служби представники організацій обмінялися сувенірами, а також мали можливість поспілкуватися та переглянути відео з минулорічної акції. За кілька днів ростовські скаути планують принести вогонь з Вифлеєму дітям одного із дитячих будинків Ростовської області, а також поширити його серед членів своєї організації.

Автор новини: ст. пл. скоб Дмитро Колесник, СМ


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину