УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Делегація українських пластунів вирушила з Вифлеємським вогнем миру до Прибалтики

Вчора вночі делегація українських пластунів вирушила зі Львова до країн Прибалтики, щоб передати там українській громаді Вифлеємський фогонь миру.

Спочатку наша делегація завітала також і до скаутів з Білорусі. Сьогодні о 13.00 в Мінську у кадетському училищі №1 пластуни передали Вогонь білоруським скаутам із організації БРСА, після чого також обмінялись подарунками. Відтак для пластунів була проведена екскурсія містом з боку білоруських скаутів. 

О 21.00 наша делегація вирушила до Риги.

У суботу, 18 січня 2010 р., українська делегація пластунів передала Вифлеємський вогонь миру український громаді та гайдам Латвії на службі Божій у катедрі в містечку Єлгава, поблизу Риги.

У ніч з суботи на неділю, коли до чемних дітей ходить Св Миколай,українські пластуни дісталися Таллінна. 

19 січня вранці планується передача Вогню українцям Естонії.
У неділю, після служби Божої у стінах української греко-католицької церкви Талліна, пластуни передали Вифлеємський вогонь миру українській громаді Естонії. Пластунів особисто привітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Естонській Республіці Віктор Крижанівський. 

Також пластуни мали нагоду поспілкуватись з паном послом та представниками української діаспори в Естонії після закінчення служби Божої.

Сьогодні, об 11-00, 20 грудня 2010 українські пластуни передали Вифлеємський Вогонь українській громаді Литви у м. Вільнюс в церкві Пресвятої Тройці. о.Павло подякував пластунам за приїзд і поблагословив їх на добру справу. 

Вчора цілий день пластуни провели у Таллінні, спілкуючись з тамтешніми українцями. Для пластунів пан Анатолій Лутюк організував екскурсію Українським культурним центром, українською церквою. Також пластуни взяли участь в майстер-класі - виготовляли черпаний папір за старовинною технологією.

Інформує Андрій Ребрик та Артем Жуков


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину