УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру у 2010 році запалив Стефан Іватовіч

Дитину, яка цьогоріч запалила у Вифлеємі вогонь звуть Стефан Іватовіч (Stefan Ivatovic), він родом з Атнанг-Пуххайм (Attnang-Puchheim) і йому 10 років. 

Він був обраний тому, що вважається особливо корисним і його сім'я є прикладом успішної інтеграції. 

Стефан відвідує школу Францисканок у Фоклабруці (Vöcklabruck), яка відома тим, що завжди допомагає нужденним людям, а також прагне успішно інтегрувати дітей з іммігрантських сімей.

"Я був дуже здивований, коли дізнався, що саме мене обрано для цієї місії. Я вперше полечу на літаку" - каже десятирічний Стефан.

Габріела Зіб (Gabriele Sieb), директор школи Францисканок: "Ми дуже радіємо за нього. Перш за все тому, що Стефан є дуже милою дитиною, завжди готовий допомогти і дуже активний в школі". Стефан буде подорожувати від імені всієї школи до Святої Землі. Адже ця школа вже неодноразово втілювала соціальні проекти, в рамках яких брала під свою опіку людей, які потребували руку допомоги.

Школа піклується також і про інтеграцію іммігрантів у суспільство. Батьки Стефана родом з Хорватії. Під час війни вони були змушені втекти з Хорватії та переїхати жити до Австрії, в Атнанг, де у них були родичі.

"Так як ми виховуємо наших дітей християнин, ми дуже радіємо, що Стефан зможе відвідати те місце, де Ісус народився і жив" - говорить мама Стефана, Наташа Іватовіч (Natasa Ivatovic). Діти у цій родині народилися в Австрії і виросли двомовним. Родина має багато друзів тут і є прикладом успішної інтеграції в суспільство.

Найбільшим хобі Стефана є дзюдо. У дзюдо-центрі Атнангу він тренується зі своїми друзями тричі в тиждень. Вже рік він також вчиться в музичній школі, де вивчає гру на барабанах та перкусії. 

Для Стефана і його сім'ї Вифлеємський вогонь миру давно став невід'ємною частиною Різдва. "Ми були змушені тікати з колишньої Югославії, яка була в стані війни. Тож Вогонь миру має велике значення для нас", каже мати Стефана.

24 листопада Стефан Іватовіч разом із 455 паломниками з Австрії запалив в Гроті Різдва Ісуса Христа, Вифлеємський вогонь миру, який в цьому році буде переданий більш ніж в 25 країн світу.09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину