УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Шлях Вифлеємського вогню миру у м. Вишгороді

Вже не вперше станиця  Вишгород долучається до всеукраїнської акції передачі Вифлеємського Вогню Миру. Вже восьмий рік поспіль вишгородців на Свят-вечір зігріває вогонь з місця народження Спасителя світу.

20 грудня 2009 р. завдяки старанням ОП УПС ст. Вишгород Вифлеємський вогонь потрапив до нашого міста. І тут у пластунів закипіла робота, щоб нікого не оминути увагою і передати вогонь любові та добра всім мешканцям свого маленького міста.

Вже 29 грудня новаки станиці передали Вифлеємський Вогонь Миру на засіданні сесії Вишгородської міськради меру місту Решетняку Віктору Олександровичу та всім присутнім депутатам, що представляють всю громаду міста.

30 грудня Вогонь запалав у дитячій центральній районній лікарні. Після Святої Літургії, відправленої за одужання хворих та за медпрацівників, пластуни передали його хворим діткам та медпрацівникам ЦРЛ.

3 січня Вифлеємський  вогонь запалав у церкві св. Володимира Хрестителя УПЦ КП, а 6 січня, після Навечір’я Різдва, коли в небі заясніла перша різдвяна зірниця – Вогонь зігрів своїм теплом парафіян Собору Вишгородської Богородиці УГКЦ.

7 січня до парафіян того ж Собору завітав пластовий вертеп, поставлений майже всіма уладами ст. Вишгород. Та й не забули пластуни повідомити радісну вістку про народження Месії всьому місту. Разом з друзями - колядками та віншівками розносили вони Нову радість від дому до дому голосячи про Великий День.

І як же без Різдвяної свічечки? 9 січня пластова домівка зустріла всіх друзів у радісному колі навколо теплої мерехтливої свічечки. Не обійшлось на святі без жартів, ігор, колядок, розповідей про святкування Різдва нашими прабатьками та й, звичайно, вертепу з яким завітали до нас друзі-пластуни зі ст. Київ.

Свята закінчились, а попереду ще маса цікавих незабутніх пластових заходів.

Автор новини: Оксана Хмеленко
Джерело: Пластовий портал09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину