УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


5 січня на відтинку україно-польського кордону Нижанковичі-Малховіце пластунам Станиці Самбір Вифлеємський Вогонь передали харцери

5 січня на відтинку україно-польського кордону Нижанковичі-Малховіце пластунам Станиці Самбір (осередки Старий Самбір та Хирів) Вифлеємський Вогонь передали польські харцери Hufca Ziemi Przemyskiej іm. Orlat  Przemyskich. Акцію здійснено в рамках транскордонної співпраці сусідніх районів України та Республіки Польща.

В урочистості взяли участь і промовляли староста Перемишля Єжи Гуралєвіч, харцмістр Ядвіга Турек, з українського боку – голова Старосамбірської районної ради Володимир Горбовий, інші достойники. З групою пластунів на кордоні також побували голови ОПС та ОПР Львівської округи ст. пл. Василь Шипівдич, V і пл. сен. Юрій Леськів. СМ.

На цьому відтинку кордону напередодні Різдвяних свят звучали не лише приємні слова привітань і побажань, але й коляди двома мовами. Харцери, пластуни, представники влади обмінялися дарунками. Також відбулося спільна молитва, проведена українськими священиками та капеланом харцерів Перемишля. Завершилася урочистість скаутською іскрою. Порівняно з минулим роком (у 2009-му ця акція на даному відтинку кордону відбулася вперше) кількість пластунів і харцерів у дружньому скаутському колі збільшилася чи не вдвічі.

Подію висвітлювала чимала кількість ЗМІ обох сторін.

З кордону Вифлеємський Вогонь у руках пластунів помандрував Старосамбірщиною. Урочисто його було передано у смт Нижанковичі, м. Добромиль, м. Хирів, м. Старий Самбір, с. Стрілки. Акція того дня на теренах району тривала до 17 год. вечора.

Більше фотографій з заходу можна переглянути тут.

Інформацію подав Юрій Леськів
Фото: Тарас Щепаняк09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину