УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


До Києва привезли Віфлеємський вогонь

Як повідомляє 5 канал, згідно з традицією, офіційна передача священного полум'я українській стороні відбувається на кордоні з Польщею, потім вогонь доставляють до львівської церква святого Юри, а після вогонь розвозять по всій країні.

Пластуни доставили Віфлеємський вогонь миру до київського музею Івана Гончара. Там Божу іскру передали представникам церков і всім бажаючим. Потім вогонь понесуть у лікарні і церкви, щоб кожен українець міг запалити його і поставити вдома на різдвяний стіл.

Як відомо, Віфлеємський вогонь миру постійно горить у Віфлеємі, у церкві, яка стоїть на місці народження Ісуса Христа. Перша згадка про нього датована XII століттям. Тоді один з учасників хрестових походів привіз це Світло з Віфлеєму як дар для своєї родини і близьких.

У 1988 році австрійські скаути відновили цю традицію. З Відня вогонь мандрує з допомогою скаутської естафети всією Європою. В Україні Віфлеємський вогонь, як символ тепла, миру, злагоди і сподівання поширюють пластуни. Щороку в акції беруть участь понад десять тисяч пластунів.

Джерело: Новинар


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину