УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру вже в Україні!

Сьогодні, 15 грудня, львівські пластуни перейняли на українсько-польському кордоні в польських харцерів скаутську естафету розповсюдження Вифлеємського вогню. Від сьогодні Вогонь помандрує до кожної української домівки, щоб принести з собою любов, злагоду та тепло. Про це ЗІК повідомила прес-секретар Львівського осередку Пласту Ксенія Мединська.

Представники польської влади та польські скаути-харцери вже одинадцятий раз на українсько-польському кордоні передали Вифлиємський вогонь миру львівським пластунам та можновладцям. Вогонь прибув до Львова і сьогодні ввечері буде переданий на збереження у собор св. Юра.

На український кордон Вифлеємський вогонь миру прибув завдяки польським скаутам. 12 грудня українські пластуни взяли участь у молебні у Відні, після чого вогонь помандрував через Австрію до Польщі, а тепер прибув і до України. У свою чергу українські пластуни передадуть вогонь скаутам Естонії, Латвії, Литви та Молдови.

Вже 19 грудня Вифлеємський вогонь миру прибуде до Києва. Там пластуни передадуть його представникам головних церков України та київській громаді. Акцію передачі вогню благословили Українська Греко-Католицька Церква, Українська Православна Церква Київського Патріархату, Українська Автокефальна Православна Церква та Римо-Католицька Церква в Україні. А наступного дня, 20 грудня, львівські пластуни піднімуть Вифлеємський вогонь на найвищу точку України, гору Говерлу.

На цьому дорога Вифлиємського вогню не завершується. Адже мета цієї естафети – донести любов та увагу в кожну домівку. Тож пластуни всієї України протягом трьох тижнів будуть розповсюджувати вогонь в міста, села, а також по дитячих будинках, церквах та лікарнях.

Нагадаємо, що цю передріздвяну традицію започаткувала австрійська телерадіокомпанія ORF з міста Лінц. Цей добрий звичай підтримали скаути світу. З цього часу Вифлиємський вогонь миру мандрує світом вже 23 роки.

Джерело: Західна інформаційна корпорація


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину