УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Острозькій академії передали Вифлеємський вогонь

Ректор Національного університету «Острозька академія» Ігор Пасічник став першим серед ректорів вищих навчальних закладів України, якому пластуни передали Вифлеємський вогонь, привезений до Острога із Австрії старшим пластуном, студентом академії Артемом Жуковим.

Студент Національного університету «Острозька академія» Роман Коваль та викладач кафедри фінансів Юлія Хмарук – представники Острозького осередку Пласту Національної скаутської організації України 24 грудня передали ректорові академії Вифлеємський вогонь, що постійно горить на місці народження Ісуса Христа і є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей та світу. Також Ігореві Пасічнику вони вручили подяку за сприяння у проведенні Всеукраїнського щорічного пластового змагу «Орликіада», який цьогоріч проходив на базі Острозької академії.

Вифлеємський вогонь приходить до нас завдяки «скаутській естафеті», яку започаткували австрійські скаути. Вони запалюють свої свічки у Вифлеємі і розповсюджують Світло як символ миру, любові, братерства та єдності. До Європи Священний вогонь перевозять скаути, Україною – його поширюють члени Пласту Національної скаутської організації України (пластуни), які передають цей вогонь до церков та інших організацій.

«Для українського, та й зрештою народу усього світу, вогонь досить символічний. Для мене Вифлеємський вогонь є символом нагадування того, що скоро Різдво Христове – свято духовного очищення, щирої любові, радості та родинного затишку. Вдячний нашим студентам-пластунам, які передали цю Святиню Острозькій академії», – говорить Ігор Пасічник. 

Автор новини: Олексій КОСТЮЧЕНКО


09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину