УкраїнськаРусскийPolska
Нас підтримують:
Наш банер
Отримати код банера Вогню


Вифлеємський вогонь миру мандрує по Польщі

Щойно 12 грудня представники понад 20 скаутських організацій Європи та США взяли участь в урочистій передачі Вифлеємського вогню миру у Відні, а вже 13 грудня під час Служби Божої делегація словацьких скаутів передала Вифлеємський вогонь миру на харцерській оселі  GŁODÓWKA в Татрах поряд з словацько-польським кордоном. В церемонії передачі взяли участь декілька сотень польських скаутів, які представляли всі регіони Польщі. Цікавим є те, що впродовж двох днів вікенду 12-13 грудня на оселі відбувався «Weekend z BSP” в лірично-туристичному стилі біля камінів оселі, на якому всі учасники могли налаштуватись на передачу Вогню у святковій зимовій атмосфері. З оселі GŁODÓWKA Вогонь розвозиться по всіх харцерських оселях в Польщі.

13 грудня Вифлеємський вогонь миру був переданий польським скаутам в Кракові та Ченстохові. В Кракові, на Малому ринку, участь в передачі взяло понад тисячу харцерів. В Марійському костелі Вогонь був переданий в руки єпископу Тадеушу Пєронці (Tadeusza Pieronka).

14 грудня Вифлеємський вогонь миру був переданий в президентський палац у Варшаві. Вогонь прийняли дружина Президента Польщі Марія Качинська (Maria Kaczyńska) та голова президентського секретаріату Владислав Стасяк (Władysław Stasiak).

Джерело: ZHP09.12.16
Вифлеємський Вогонь Миру цьогоріч прибуде до України вже 17 грудня 2016 року!
Читати новину
09.11.16
У продажі з’явилися лампадки Вифлеємський Вогонь Миру
Читати новину
04.11.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Франції можна до 8 листопада
Читати новину
21.10.16
Зголоситись до передання Вифлеємського вогню миру 2016 в Литві та Латвії можна до 25 жовтня
Читати новину
21.10.16
Зголоситись для участі у переданні Вифлеємського вогню миру 2016 у Польщі та Словаччині можна до 25 жовтня
Читати новину